Každá objednávka pomáhá

Jsme e-shop pro záchranu. Naším hlavním úkolem je přinášet vám produkty, které v těch nejpotřebnějších chvílích dokáží zachránit to nejcennější. Lidský život.

Vybíráme kvalitní produkty na trhu, investujeme do skladových zásob pro zajištění rychlých dodávek, radíme a školíme jak postupovat v krizových situacích. Naším hlavním cílem vždy zůstává zachraňovat lidské životy.

Jsme si vědomi, že jako lokální prodejce zdravotnických potřeb nemůžeme zachránit všechny lidské životy na světě. Snažíme se však část zisku předat českým organizacím, které buď rozdávají radost lidem v těžkých situacích nebo přímo podporují odborníky zasahující v oblastech, kam se sami nedostaneme nebo neodvážíme.

Všechny námi podporované organizace jsme si pečlivě prověřili. Jsme si jisti, že peníze posíláme do míst, kde se maximálně promění v lidskou solidaritu a pomoc ostatním.

 

Jste organizace, která rozdává úsměvy potřebným nebo zachraňuje životy bezprostředně ohrožených na životě? Napište nám na patrik@prozachranu.cz. Nikdy na to nejsme sami.