Kolaudační set č. 8

Kód: KOLAUDACNI SET C. 8
3 769 Kč 3 115 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Rodinný dům 150-300 m2 se samostatně stojící garáží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení setu:

 

Hasicí přístroj HTB P6F/MP je univerzální práškový hasicí přístroj s náplní 6 kg. Hasicí schopnost 43A 233B C. Mosazný ventil. Dusíkový výtlačný prostředek. Provozní teplota -30oC - +60°C.

Hasicí přísroj HTB P6F/MM je univerzální práškový hasicí přístroj s náplní 6 kg. Hasicí schopnost 27A 183B C. Mosazný ventil. Dusíkový výtlačný prostředek. Provozní teplota -30oC - +60°C.

Kidde 29HD-L detektor kouře je optický detektor k nepřetržitému monitorování ovzduší na přítomnost kouře a ohně. Přístroj je vybavený 9V lithiovou baterií (součástí balení) pro napájení hlásiče po dobu až 5 let. Díky fotoelektrické technologii hlásič reaguje na požár ihned v první fázi, kdy je produkováno velké množství viditelného kouře bez otevřeného ohně, jako je kouř z doutnajících předmětů a pod. Hlásič je možné montovat na stěnu či strop a jistě oceníte i speciální zámek na ochranu proti náhodné demontáži přístroje dětmi či třetími osobami.

 Kidde 10SCO hlásič plynu CO a hlásič požáru je kombinované zařízení pro zjištění požáru, kouře a smrtelného nebezpečí v podobě oxidu uhelnatého v jednom zařízení, nabízející dvojitou ochranu pro maximální komfort bezpečí. Detektor CO a požáru má unikátní systém hlasového varování.Systém hlasového varování, také upozorní uživatele, přejde-li hlásič do režimu přechodného utišení hlásiče, je-li pamětí nejvyšší naměřené hodnoty hlásiče zaznamenána nežádoucí hladina oxidu uhelnatého nebo v případě, že se sníží kapacita napájecí baterie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: