Backpack Door-Opening zdravotnický batoh

Kód: 200480103S
Neohodnoceno
Značka: PAX
13 333,80 Kč / ks 11 019,70 Kč bez DPH
Na objednání
Možnosti doručení

V tomto batohu si své nástroje pro otevírání dveří (minimálně DIN 14800-12) jasně uložíte. Štítek na suchý zip je součástí balení batohu. Bez výplně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdravotnická výbava není součástí balení! V tomto batohu můžete uložit rozsáhlé vybavení pro otevírání dveří (DIN 14800-12 nebo vyšší) oddělené po skupinách nářadí. Korba je extra vyztužená a tudíž vhodná i pro těžkou techniku. Při přepravě máte volné ruce pro samozamykání – a po otevření dveří je vše ihned po ruce. Dodaný štítek na suchý zip může být označen štítkem pro identifikaci batohu. Má rozměry 30 x 5 centimetrů.

Vnitřní členění batohu jsme přizpůsobili přesně nářadí sady otevírání dveří. Drobné díly vkládáte do jednotlivých poutek a tří průhledných kapes ve víku. Přepážky v těle udrží i těžké věci na místě. Navíc je můžete zafixovat pomocí přiložených poutek na suchý zip. Přiložené průhledné vnitřní kapsy (3 x velikost S a 1 x velikost L) vám nabízejí další možnosti organizace. Návod najdete v průhledné přihrádce na hlavové straně těla. Batoh je vhodný na elektrospotřebiče.

Otevírání dveří batohu jsme vyrobili z našeho obzvláště odolného PAX-Dura. Typické rukojeti PAX na dvou stranách a patky na dalších dvou stranách zajišťují dobrou manipulaci. S našimi pohodlnými reflexními popruhy si batoh přehodíte přes rameno. Když je nepotřebujete, zmizí ve spodní části v kapse. Batoh tak po naložení ve vozidle snadno uložíte do standardní přihrádky. Díky reflexu na třech stranách a popruhům batohu vás s tímto batohem nepřehlédnou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy a brašny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.8 kg
Barva: černá
Objem: 51 - 70 l
Rozměry: 60 x 40 x 25 cm
Objem: 54 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: