Feldberg AED zdravotnický batoh pro AED

Kód: 200400307
Neohodnoceno
Značka: PAX
10 399 Kč / ks 8 594 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Batoh určený pro AED a základní resuscitační výbavu.

Detailní informace

Barva: Modrá
Na objednání | 200400307
10 399 Kč / ks
8 594 Kč bez DPH
Barva: Červená
Na objednání | 200400301
10 399 Kč / ks
8 594 Kč bez DPH
Barva: Žlutá
Na objednání | 200400208
10 399 Kč / ks
8 594 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Feldberg AED je logickým rozšířením našeho batohu Feldberg SAN. Tuto klasiku PAX jsme rozšířili o přední kapsu pro váš AED. Všechna standardní zařízení se vejdou do přední kapsy. Bezpečně je upevníte pomocí variabilního popruhu s nasazovací přezkou. Tím zůstává dostatek místa pro příslušenství.

Všechny naše zkušenosti ze zdravotnické služby jsme vložili do hlavní komory tohoto batohu. A tam byly nejčastěji používané obvazy náplasti, přímo následované obklady sádrovými proužky. Můžete k nim rychle a snadno přistupovat pomocí dělicího systému, aniž byste museli otevírat jakékoli kapsy. Přepážky můžete do batohu umístit různými způsoby. Pro uložení méně často potřebného nádobí slouží tři barevně odlišené vnitřní kapsy ve víku. Je v ní prostor například pro resuscitační tašku s příslušenstvím. Na přední straně je kapsička na dokumenty.

Během služeb záchranné služby rychle hromadí v batohu prach a špína. V batohu Feldberg AED jsme proto pásku na suchý zip používali střídmě. Usnadní to čištění. Rukojeti lékařského batohu se také snadno čistí a dezinfikují. Přidali jsme dva v nápadně žluté barvě. Jeden nahoře, jeden na boku. Batoh tak můžete nosit napříč. Odstraňte ramenní popruhy s rychloupínací přezkou pro rychlé otevření v případě potřeby. Na praní nebo pokud je chcete vyměnit.

Pro jasnou identifikaci připevněte štítky se suchým zipem (LINK) na pásek suchého zipu na přední straně. Pevně ​​přinýtované nohy batohu poskytují potřebnou vzdálenost od země. Nezáleží na tom, zda je vaše parkovací místo špinavé. Jezdce zipů vedou v podlaze zipu. To je chrání před a oděrem. Reflexní materiál na pěti stranách zajišťuje dobrou viditelnost.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy a brašny
Záruka: 2 roky
Barva: červená
Objem: 0 - 10 l
Rozměry: 51 x 38 x 31,5 cm
Objem: 6 l
Materiál: Polyester TPU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: