First Responder - PAX-Dura brašna

Kód: 200620107
Neohodnoceno
Značka: PAX
3 156,60 Kč / ks 2 608,80 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Tato kompaktní pohotovostní taška pojme základní vybavení pro první pomoc v soukromých a firemních vozech nebo pro SEG.

Detailní informace

Barva: Modrá
Na objednání | 200620107
3 156,60 Kč / ks
2 608,80 Kč bez DPH
Barva: Červená
Na objednání | 200620101
3 156,60 Kč / ks
2 608,80 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Kompaktní, rychlé otevírání a zavírání. Tyto vlastnosti ocení noví i ostřílení uživatelé této tašky. Kompaktní pohotovostní taška pojme základní vybavení pro první pomoc. Hlavní komora se samostatným zipem nabízí víko s poutky a kapsami na zip a dále dvě vnější kapsy a dvě velké boční kapsy. Součástí balení je pohodlná rukojeť a ramenní popruh pro snazší přepravu.

Hlavní komora First Responder je vybavena samostatným zipem, který v podstatě půlí víko tašky. To udržuje hlavní oddíl bezpečně uzavřený, když máte přístup k vnějším kapsám, chráněným překrývajícím se víkem. Do hlavní komory se vejde vybavení, jako jsou resuscitační vaky s maskami, infuzemi a příslušenstvím. Můžete je bezpečně upevnit pomocí řad smyček. Víko i zadní stěna vaku mají ploché kapsy na zip s 25 mm širokými řadami oček pro žilní katétry. Do kapsy na víku se vejde bezpečnostní vesta.

Překrývající se víko lze otevřít pomocí dvou přezek pro přístup k vnitřním kapsám a elastickým poutkům. Vnější kapsy jsou dostatečně velké, aby se do nich vešlo dostatek obvazového materiálu. Nebo jej můžete vybavit sadou ampulek PAX Pro Series s omamnými látkami 9.

First Responder byla první taška v programu PAX a od té doby byla několikrát aktualizována. Na začátku jsme naši klasiku vyrobili ze soudržného kusu látky. To mělo zabránit vypadnutí nouzového vybavení v důsledku slabé konstrukce. Postupem času jsme náš design vyvíjeli a modernizovali. A obsah stále nevypadává.

Zdravotnická výbava není součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy a brašny
Záruka: 2 roky
Barva: červená, modrá
Objem: 11 - 20 l
Rozměry: 24 x 43 x 23 cm
Objem: 19 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: