Oxy-Compact L brašna na kyslíkovou láhev

Kód: 201110307S
Neohodnoceno
Značka: PAX
10 548,10 Kč / ks 8 717,40 Kč bez DPH
Na objednání
Možnosti doručení

Velkorysá kyslíková kapsa s otevíráním jednou rukou pro 2litrovou láhev nebo láhev velikosti D s příslušenstvím a prostornou přední kapsou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S tímto kompaktní brašnou máte přímý přístup k 2 litrové kyslíkové láhvi nebo láhvi velikosti D. Ve víku naleznete další přihrádku na resuscitační vak nebo odsávačku. Vrchol: Dvouřadý zip má dvě rukojeti, které vypadají jinak. Otevírají přihrádku na láhev nebo víčko v opačném směru. Tak si vždy hned otevřete ten správný.

Přihrádku na láhev jsme vybavili naší ergonomickou rukojetí. Znáte ho například ze série Wasserkuppen. Přihrádku na příslušenství lze bez záměny otevřít poutkem na popruh. Oxy-Compact L padne dobře do ruky díky oddělitelným rukojetím. Součástí dodávky jsou také popruhy na batoh a ramenní popruh.

Kyslíkovou láhev o objemu 2 litry nebo velikosti D připevníte dvěma nastavitelnými popruhy. Na spodní straně sáčku máme také další poutka, která drží ventil nebo láhev na místě.

Víko přihrádky je zevnitř opatřeno pevně všitou řadou gumových poutek. Úložný prostor vám nabízí i zasouvací kapsa na suchý zip s průhledným krytem. Totéž platí pro stránky. Na jednom z nich jsou dvě řady gumových poutek, ve kterých je kupř. Güdel- nebo Wendeltuben fit. Za ním je úzká zásuvka. Na opačné straně můžete do dvou velkých přihrádek umístit kyslíkové brýle nebo podobné.

Přihrádka na příslušenství vám poskytne více místa. Můžete ji zcela uzavřít a uložit do ní odsávačku, resuscitační vaky a masky. Pokud přihrádku zrovna nechcete používat, stačí ji vylézt z tašky. Pak máte přímý přístup do kyslíkové komory. Součástí jsou dvě vnitřní kapsy (červená a modrá). Mohou být použity v příslušenství nebo kyslíkovém prostoru.

Velká přední kapsa nabízí další prostor. Lze jej otevřít a úplně otevřít ze tří stran pomocí dvouřadého zipu. Na boční stěně je opatřena pevně všitými řadami gumových oček a také dvěma proužky s háčky. K ní můžete připevnit naše průhledné vnitřní kapsy nebo naše XL moduly (např. intubace, č. výr. xyzPlaceholder). Pokud proužky právě nepotřebujete, zakryjete je krytem chráněným proti nečistotám: Odpovídající proužky na suchý zip jsou součástí dodávky. Přední kapsa je zakončena dvěma dalšími řadami gumových poutek ve víku.

A jinak? Oxy-Compact L přirozeně přesvědčí klasickými výhodami PAX. Patří mezi ně reflexní pruhy, robustní zipy s hladkým chodem a náš osvědčený plán PAX, ze kterého je taška vyrobena. Velmi snadno se tedy čistí a dezinfikuje. Příslušenství se prodává samostatně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy a brašny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.1 kg
Barva: modrá
Objem: 51 - 70 l
Rozměry: 70 x 25 x 30 cm
Objem: 57,2 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: