Rapid Response malý zdravotnický batoh pro First Respondery

Kód: 200420207S
Neohodnoceno
Značka: PAX
3 973 Kč / ks 3 283,50 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Kompaktní batoh SEG, který byl vyvinut pro First Respondery, stejně jako jeho velký bratr, nabízí variabilní uspořádání s připojitelnými vnitřními kapsami a prostorem pro dokumentaci.

Detailní informace

Barva: Modrá
Na objednání | 200420207S
3 973 Kč / ks
3 283,50 Kč bez DPH
Barva: Červená
Na objednání | 200420201S
3 973 Kč / ks
3 283,50 Kč bez DPH
Barva: Žlutá
Na objednání | 200420208S
3 973 Kč / ks
3 283,50 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Náš kompaktní batoh PAX Rapid Response Team Backpack, vyvinutý pro scénáře MANV, nabízí variabilní oddíly a prostor pro dokumenty, stejně jako jeho velký bratr. Lze jej dobře kombinovat s velkým batohem PAX Rapid Response Team Backpack, aby byly možné různé konfigurace.

Malý batoh PAX Rapid Response Team Backpack vám dodáváme se sadou vnitřních kapes. Na tyto průhledné vnitřní kapsy v různých velikostech a barvách lze psát. Tímto způsobem budete moci uspořádat obsah batohu obzvláště přehledným způsobem. Uvnitř krytu získáte prostor pro dokumentaci, drobnosti a pera. Najdete tam štěrbinové přihrádky a popruhy. Držáky na pera jsou určeny pro kuličková pera a permanentní popisovače. Třídicí štítky různých velikostí můžete uchovávat ve dvou přihrádkách. V neposlední řadě je zde štěrbinová přihrádka ve velikosti DIN A4, která je ideální pro naši schránku.

Malý batoh PAX Rapid Response Team Backpack netestuje reflexy, ale má je! U batohu PAX Rapid Response Team Backpack – také malého – jsme kladli velký důraz na reflexní materiál. Aby bylo možné sáček lépe dezinfikovat, je nyní nalepen reflexní materiál a uvnitř jsou přivařeny pásky na suchý zip. Svítí na pěti stranách a na přední a zadní straně je podporována naší ochrannou známkou, trojúhelníkem PAX.

V případě potřeby si můžete batoh individualizovat pomocí kapsy na vizitky na zadní straně. Robustní dno, odolné stojany a snadno čistitelná rukojeť doplňují váš týmový batoh PAX Rapid Response.

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy a brašny
Záruka: 2 roky
Barva: červená, modrá, žlutá
Objem: 21 - 30 l
Rozměry: 44 x 30 x 23 cm
Objem: 29,2 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: