Wasserkuppe batoh pro AED

Kód: 200070307
Neohodnoceno
Značka: PAX
12 408,20 Kč / ks 10 254,70 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Standardní pohotovostní batoh pro záchrannou službu s přední kapsou na AED. Dodává se bez středového panelu a vnitřních kapes.

Detailní informace

Barva: Modrá
Na objednání | 200070307
12 408,20 Kč / ks
10 254,70 Kč bez DPH
Barva: Červená
Na objednání | 200070301
12 408,20 Kč / ks
10 254,70 Kč bez DPH
Barva: Žlutá
Na objednání | 200070208
12 408,20 Kč / ks
10 254,70 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Tato verze nouzového batohu PAX Wasserkuppe byla vyvinuta speciálně pro ty z vás, kteří potřebují mít vždy po ruce AED. Je ideální pro srdeční případy s lékařskou pomocí nebo bez lékařské péče.

Na trhu existuje mnoho různých druhů AED, které se liší tvarem a velikostí. Proto jsme navrhli montážní systém, který lze pomocí klipsové přezky přizpůsobit každému modelu. Nabízí bezpečné uchycení, i když nosič jde velmi rychle. Díky protilehlým zipům umožňuje přední kapsa rychlý a snadný přístup.

V přední části batohu je dlouhá přihrádka na nákrčník (může vést k materiálním škodám v závislosti na výrobci ortézy). Dalším osvědčeným detailem je přihrádka na doklady s bočním zipem, kterou najdeme také v přední části batohu. Je oddělena od krční přihrádky.

Korpus odhaluje skutečný organizační talent tohoto batohu. Uvnitř můžete libovolně uspořádat naše volitelně dostupné vnitřní kapsy PAX. Pásky na suchý zip s krytými švy na okrajích udrží kapsy na svém místě. K rámu jsme připevnili široké obvodové elastické popruhy pro uložení roušek nebo jiného materiálu, který potřebuje rychlý přístup. Můžete jej vyměnit a/nebo odstranit sami. Nahoře je několik plochých průhledných kapes, kam se vejdou použité vyšetřovací rukavice nebo jiné. Mají také velmi snadný přístup.

Díky dvěma uchům můžete batoh nosit na boku nebo podélně. Rukojeti se snadno čistí a díky výrazné barvě jsou dobře viditelné. Ramenní popruhy jsou odnímatelné a vyměnitelné. Použili jsme spony, které lze snadno otevřít, pokud se někde zachytíte. Reflexní materiál jsme samozřejmě použili i na našich ramenních popruzích.

Nohy našeho batohu PAX Wasserkuppe vytvářejí dobrou vzdálenost od země. Díky tomu jej můžete položit i ve špinavém prostředí. Samozřejmě můžete vyměnit a/nebo opravit pevně obnovené nožičky. K tomuto účelu nabízíme speciální opravárenskou sadu pro kutily nebo se můžete obrátit na naši opravnu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy a brašny
Záruka: 2 roky
Barva: červená, modrá, žlutá
Objem: 51 - 70 l
Rozměry: 55 x 40 x 34 cm
Objem: 52 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: