Wasserkuppe L-FT zdravotnický batoh

Kód: 200100307
Neohodnoceno
Značka: PAX
12 408,20 Kč / ks 10 254,70 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Méně švů díky novým výrobním metodám - výsledkem je robustnější a snadněji čistitelná konstrukce batohu. Nyní jsou Wasserkuppy dodávány bez středového panelu a bez vnitřních taštiček. 

Detailní informace

Barva: Modrá
Na objednání | 200100307
12 408,20 Kč / ks
10 254,70 Kč bez DPH
Barva: Červená
Na objednání | 200100301
12 408,20 Kč / ks
10 254,70 Kč bez DPH
Barva: Žlutá
Na objednání | 200100208
12 408,20 Kč / ks
10 254,70 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Standardní pohotovostní batoh pro záchrannou službu s 1 přední kapsou kompatibilní s POS systémem. Tento Wasserkuppe můžete použít jako systém na 2 batohy a organizovat jej přehledně a variabilně. Je kompatibilní s POS a můžete si vybrat mezi různými materiály.

Do přední části Wasserkuppe L-FT2 jsme integrovali velmi dlouhou plochou přihrádku, do které můžete umístit nákrčník (to však někdy vede k poškození materiálu, v závislosti na výrobci nákrčníku). Za touto přihrádkou se přes boční zip dostanete do samostatné přihrádky na dokumenty.

Tělo tohoto batohu ukazuje jeho skutečný organizační talent. Zde můžete volně a snadno uspořádat naše volitelné vnitřní kapsy PAX. Pásky na suchý zip všité uvnitř zadní části je bezpečně udrží na místě. Kolem rámu těla máme připevněna široká poutka z gumičky. S těmi můžete uložit například masky. V případě potřeby můžete odstranit smyčky gumičky nebo je vyměnit. Navíc jsme do rámu připevnili ploché průhledné sáčky, takže máte připraveny například vyšetřovací rukavice. Všechna poutka na gumičky PAX Wasserkuppe jsou označena buď červeně pro materiály zajišťující oběh, nebo modře pro materiály zajišťující ochranu dýchacích cest. V kombinaci s volitelně dostupnými vnitřními kapsami, které jsou také barevně označeny, to pomáhá realizovat optimální organizaci ve vašem batohu.

PAX Wasserkuppe můžete nosit na boku nebo podélně, protože jsme mu dali dvě rukojeti. Ty lze snadno dezinfikovat a díky poutavé barvě je ihned najít. Ramenní popruhy lze sundat a vyměnit, pokud se pravidelným používáním zašpiní natolik, že praní nepomůže. Pokud byste někdy někde uvízli, jednoduše batoh sejměte pomocí přezek. Pevně ​​nýtované nožičky PAX Wasserkuppe mu dávají dobrou světlou výšku, takže můžete nechat batoh ve špíně. Pokud se opotřebují, můžete si nožičky vyměnit sami nebo využít naši opravnu. Po úplném otevření batohu zip přejde do krytu vyrobeného z odolného materiálu. To zvyšuje jejich životnost a chrání je před oděrem.

Lepší bezpečí než lítost: Proto jsme opatřili Wasserkuppe reflexními proužky na 5 stranách. Spolu s trojúhelníkem PAX na přední a zadní straně je nezaměnitelný varovný efekt. Reflexní prvky jsou doplněny skrytým švem. I když je to složitější na výrobu, výrazně to prodlužuje životnost bezpečnostních výrobců. Pro následné označení batohu můžete využít pět centimetrů široké pásky na suchý zip na přední straně. Odpovídající reflexní proužky naleznete v našem obchodě. Sériové číslo batohů PAX Wasserkuppe je vždy na horní rukojeti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy a brašny
Záruka: 2 roky
Barva: červená, modrá, žlutá
Objem: 70 - 100 l
Rozměry: 55 x 40 x 30 cm
Objem: 100 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: