Wasserkuppe L zdravotnický batoh

Kód: 200050307
Neohodnoceno
Značka: PAX
10 319,60 Kč / ks 8 528,60 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Základní model osvědčené řady Wasserkuppe bez předních a bočních kapes. Dá se organizovat variabilně a přehledně. Je vhodný jako systém 2 batohů. Dodává se bez středového panelu a vnitřních kapes.

Detailní informace

Barva: Modrá
Na objednání | 200050307
10 319,60 Kč / ks
8 528,60 Kč bez DPH
Barva: Červená
Na objednání | 200050301
10 319,60 Kč / ks
8 528,60 Kč bez DPH
Barva: Žlutá
Na objednání | 200050208
10 319,60 Kč / ks
8 528,60 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Wasserkuppe L je základní model osvědčené řady PAX Emergency Backpack bez předních a bočních kapes. Můžete jej použít jako systém 2 batohů a přehledně a variabilně organizovat.

Do přední části Wasserkuppe L jsme integrovali velmi dlouhou plochou přihrádku, do které můžete umístit nákrčník (to však někdy vede k poškození materiálu, v závislosti na výrobci nákrčníku). Za touto přihrádkou se přes boční zip dostanete do samostatné přihrádky na dokumenty.

Tělo tohoto batohu ukazuje jeho skutečný organizační talent. Vnitřní kapsy PAX můžete volně a snadno uspořádat v těle. Navíc jsme do rámu připevnili ploché průhledné sáčky, takže máte připraveny například vyšetřovací rukavice. Všechna poutka na gumičky PAX Wasserkuppe jsou označena buď červeně pro materiály zajišťující oběh, nebo modře pro materiály zajišťující ochranu dýchacích cest. V kombinaci s volitelně dostupnými vnitřními kapsami, které jsou také barevně označeny, to pomáhá realizovat optimální organizaci vašeho batohu.

PAX Wasserkuppe můžete nosit na boku nebo podélně, protože jsme mu dali dvě rukojeti. Ty lze snadno dezinfikovat a díky poutavé barvě je ihned najít. Ramenní popruhy lze sundat a vyměnit, pokud se pravidelným používáním zašpiní natolik, že praní nepomůže. Pokud byste někdy někde uvízli, jednoduše batoh sejměte pomocí přezek.

Pevně ​​nýtované nožičky PAX Wasserkuppe mu dávají dobrou světlou výšku, takže můžete nechat batoh ve špíně. Pokud se opotřebují, můžete si nožičky vyměnit sami nebo využít naši opravnu. Po úplném otevření batohu zip přejde do krytu vyrobeného z odolného materiálu. To zvyšuje jejich životnost a chrání je před oděrem.

Bezpečný je bezpečný: proto opatříme Wasserkuppe reflexními proužky na 5 stranách. Spolu s trojúhelníkem PAX na přední a zadní straně je nezaměnitelný varovný efekt. Reflexní prvky jsou doplněny skrytým švem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy a brašny
Záruka: 2 roky
Barva: červená, modrá, žlutá
Objem: 31 - 40 l
Rozměry: 55 x 40 x 20 cm
Objem: 39 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: