RedVac VM08 vakuová matrace (použité)

Kód: 1780
Výprodej
15 168 Kč –59 %
RedVac VM08 vakuová matrace (použité)
15 168 Kč –59 % 6 200 Kč 5 124 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.8.2021

Systém RedVac vyhovuje vysokým standardům jak horských služeb, tak i ostatních záchranným složkám díky inovativním řešením, které obsahují všechny produkty RedVac.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Patentovaný multi-komorový systém - udržuje polystyrénové kuličky ve správné pozici a tím eliminuje nutnost pro obtížné a časově náročné ruční rozhrnování nahromaděné vnitřní výplni. Tento systém tak umožňuje rychlou, bezpečnou a snadnou aplikaci ve všech situacích. Jednoduchá manipulace a nejnižší možná hmotnost a velikost pro snadný transport a skladování.
  • Odolný vnější materiál - pro získání vynikající životnosti, odolnosti proti oděru a tlaku, snadného čištění a dezinfekce, pohodlí a bezpečí pro pacienta byl zvolen speciální bio-kompatibilní TPU vrstva. Díky tomu je možné používat výrobky RedVac v širokém teplotním rozsahu: od - 30°C do +70°C.
  • Uchycení madel a popruhů - speciální vlastnosti materiálu umožňují vytvoření dvou unikátních systémů uchycení popruhů a madel. Tyto unikátní systémy dovolují uživateli volně umísťovat popruhy a madla dle potřeby. Díky tomuto systému jsou popruhy a madla při čištění nebo výměně lehce odnímatelné a jsou tak eliminovány oblasti zachycující tekutiny.
  • Vakuový ventil - ventil je velmi snadno použitelný i při nasazených rukavicích. Při zastavení odsávání se ventil automaticky uzavře, aby nedocházelo ke ztrátě vakua například při sklouznutí pumpy.
  • Rozlišovací štítky - prakticky nezničitelný štítek s individuálním sériovým číslem a datem výroby je na každém produktu RedVac. Navíc je možné na přání produkty RedVac opatřit i logem kupujícího.
  • CE certifikace - všechny RedVac produkty jsou certifikovány značkou CE a jsou kompatibilní s RTG, CT a MR.
  • Složená matrace má velice malý objem, nevyžaduje velký úložný prostor.

Technické parametry:

  • Rozměry: 195-40/78/40cm
  • Počet komor: 48

Včetně vakuové pumpy.

Použité zboží. Výborný stav, plně funkční, známky běžného opotřebení. Foto je pouze ilustrační.

POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: