Sterillium dezinfekce, 500 ml

Kód: 9804670
Neohodnoceno
Značka: Hartmann
403 Kč / ks 333,10 Kč bez DPH
Ihned k odběru (1 ks)
Možnosti doručení

Pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou na bázi propanolu. Bez parfemace a přidaných barviv. Široké spektrum účinnosti proti bakteriím, kvasinkám a obaleným virům. Bez přidaných barviv a vůně. Výjimečně dobrá snášenlivost s pokožkou i při dlouhodobém používání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sterillium® - nejprodávanější přípravek na dezinfekci rukou v Evropě již více než 40 let - nabízí mnoho výhod pro důvěryhodnou a šetrnou dezinfekci rukou: široké spektrum účinnosti velice dobré reziduální a přetrvávající účinky redukuje transientní flóru o více než 99,99 % za 30 s chirurgická dezinfekce rukou za 1,5 min výjimečně dobrá snášenlivost s pokožkou i při dlouhodobém používání vynikající ochrana pokožky antiperspirantní účinek.

Složení

100 ml roztoku obsahuje:

  • účinné látky: propan-2-ol 45 gpropan-1-ol 30 g, mecetroniumetilsulfate (INN) 0,2 g
  • pomocné látky: purifikovaná voda, tetradecan-1-ol, glycerol 85 %, parfémové přísady, barvící složka patentblue V 80%

Mikrobiologická účinnost

Baktericidní, fungicidní, tuberkulocidní, mykobaktericidní, virucidní na obalené viry (vč. HBV, HIV, HCV), SARS, účinný proti adeno, papova a rota viru.  AB1-TMV

Oblasti použití

Velkou výhodou při používání přípravku Sterillium® je, že dezinfekce může být prováděna kdekoliv bez ohledu na dostupnost vody a umývadla.  Sterillium® je určeno pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou. Je to přípravek vhodný k použití ve všech oblastech se zvýšenými požadavky na hygienu. Ve všech nemocničních odděleních ve funkčních oblastech (operační sály, jednotky intenzivní péče, infekční oddělení) v terapeutických místnostech v ambulancích v laboratořích, pracovištích domácí péče, úklidových službách v ordinacích všech odborností při domácí péči o pacienty, staré lidi a malé děti při domácí dialýze v průmyslu (farmaceutická a kosmetická výroba, zpracování potravin) Sterillium® není vhodné k dezinfekci sliznic a není vhodné jej používat v těsné blízkosti očí.

Aplikace

Sterillium classic pure neobsahuje barviva a vonné látky, a proto je zvláště vhodný pro uživatele s citlivou pokožkou. Poskytuje vynikající okamžitý účinek a dlouhodobou antimikrobiální aktivitu až šest hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce a ochrana rukou
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.472 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: