WATERJEL gel na popáleniny, 120 ml

Kód: GBJ120
Neohodnoceno
Značka: WATERJEL
264 Kč / ks 229,60 Kč bez DPH
Ihned k odběru (2 ks)
Možnosti doručení

WaterJel gel je patentovaný produkt - popáleninový gel americké výroby sloužící k okamžitému ošetření spálených a opařených míst na lidském těle. WaterJel gel s výtažkem čajovníku australského Tea Tree představuje okamžitou první pomoc při menším popálení nebo opaření. WaterJel popáleninový gel chladí a zmírňuje bolest při všech typech popálení. Větší množství gelu WaterJel se nanese na zasažené místo a nechá se působit. Gel jednak zchladí postižené místo a zároveň působí hojivě na pokožku. Čím dříve od popálení se gel na pokožku nanese, tím se dosáhne lepších účinků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S tímto chladivým gelem na popáleniny jste připraveni na možné nenadálé nehody. Každých 17 vteřin se někdo opaří nebo popálí, tyto úrazy nejsou většinou velkého rozsahu, ale mohou zbůsobit postiženým osobám vážné následky. Oběti jsou většinou děti, starší lidé a osoby se zdravotním postižením. Zaměstnanci jsou největší rizikovou skupinou a patří sem např. elektrikáři, zaměstnanci chemiček a nebo zaměstnanci v gastronomii.

Výhody:

  • rychlá úleva při popáleninách
  • chladí a zklidňuje
  • zabraňuje infekci

Aplikace: Vytlačte větší množství gelu a naneste přiměřenou vrstvu na postižené místo. Nevtírejte do kůže. Gel je účinnější při nanesení v silné vrstvě a ponechání na kůži po dobu minimálně 30 minut. Nanášejte tak často, jak to bude nezbytné. V případě potřeby nanesený gel překryjte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gely na popáleniny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.14 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: