IXOsafe set pro odstranění klíštěte 10 ml

Kód: 16490
Neohodnoceno
Značka: ALFA VITA
269 Kč / ks 222,30 Kč bez DPH
Ihned k odběru (2 ks)
Možnosti doručení

Přípravek IXOsafe svými účinky pokrývá celou problematiku rychlého a bezpečného odstranění klíštěte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stačí nanést na přisáté klíště gelovou emulzi přípravku tak, aby jeho tělo bylo zcela pokryto. Aktivní látka POLYLYSIN klíště vypudí ze zakousnutí, klíště uvolní svá kusadla. Porézní mikrofilm klíště znehybní, omezí jeho motorickou aktivitu a připraví k odstranění.

Tím, že emulze klíště nezabíjí, předchází jeho obrannému instinktu ve formě masivního uvolnění slin do podkožního epitelu. Právě sliny klíštěte jsou často zdrojem přenosu nebezpečné infekce, především lymské boreliózy a klíšťové encefalitidy. Mikroemulze dále zamezuje kontaminaci a přenosu bakterií z povrchu těla klíštěte na jiné části lidského těla, zejména prstů. Denaturovaný líh působí antibakteriálně a může mít preventivní účinek před nákazami přenášenými klíšťaty. Mikroemulze IXOsafe je efektivním prostředkem v řešení rizi, způsobených zakousnutím klíštěte do pokožky.

Postup:

Naneste na přisáté klíště dostatečné množství mikroemulze tak, aby bylo jeho tělo zcela pokryto. Nechte působit cca 5-10 minut. Během té doby se na povrchu klíštěte utvoří tenký, ale velmi pevný film, který s klíštětem umožňuje snadnou manipulaci. Po 10 minutách ho odstraňte priloženou pinzetou kývavým pohybem

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: dle podmínek výrobce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: