PROFESSIONAL SUPER LOOP RESITANCE BAND posilovací smyčka

Kód: LOOP-EXTRA LEKA
Neohodnoceno
Značka: Kine MAX
od 90 Kč / ks od 74,40 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Posilovací guma smyčka/loop (expandér). Délka 208 cm

Detailní informace

Varianta: extra lehká
Ihned k odběru (2 ks) | LOOP-EXTRA LEKA
90 Kč / ks
74,40 Kč bez DPH
Varianta: lehká
Ihned k odběru (1 ks) | LOOP-LEHKA
147 Kč / ks
121,50 Kč bez DPH
Varianta: střední
Ihned k odběru (1 ks) | LOOP-STREDNI
220 Kč / ks
181,80 Kč bez DPH
Varianta: těžká
Ihned k odběru (1 ks) | LOOP-TEZKA
330 Kč / ks
272,70 Kč bez DPH
Varianta: extra těžká
Ihned k odběru (1 ks) | LOOP-EXTRA TEZKA
424 Kč / ks
350,40 Kč bez DPH
Varianta: set 5 ks
Na objednání | LOOP-SET
749 Kč / ks
619 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Posilovací gumy (expandéry) Kine-MAX jsou ideální jak pro rehabilitaci, tak pro kondiční a silový trénink s posilovací gumou procvičíte veškeré partie Vašeho těla, a to přirozeným a bezpečným způsobem. V současné době patří posilovací gumy k běžnému vybavení vrcholových sportovců a stávají se nedílnou součástí tréninků na všech výkonnostních úrovních napříč sportovním spektrem. Při pooperačních stavech významně zrychluje a zkracuje rehabilitaci.

Základním principem posilování je odpor gumy, který je možno volit v mnoha úrovních, právě dle barvy posilovací gumy. Cvičení s posilovacími gumami Kine-MAX je velmi efektivní pro zvýšení síly a pružnosti svalů a to u všech věkových kategorií. Posilovací gumy Kine-MAX jsou ideální pro aktivaci/zahřátí svalů před sportovním výkonem. 

Při cvičení s posilovací gumou doporučujeme nepoužívat ostré předměty jako např. prstýnky, řetízky, hodinky. Je třeba dbát zvýšené opatrnosti aby se guma nevymrštila a nedošlo ke zranění očí.

Před posilováním se vždy ujistěte, že je guma neporušená (nemá znatelné trhliny). Děti by měli cvičit s posilovací gumou jen za dozoru dospělých. Posilovací gumu nevystavujte vysokým teplotám a dlouhodobému přímému slunečnímu záření. Posilovací guma je pro své nezaměnitelné vlastnosti vyrobena z latexu, který může u některých jedinců vyvolat alergickou reakci.

Barevné varianty posilovacích gum Kine-MAX

Posilovací gumy KineMAX se vyrábí v různých silách odporu. Právě pro snadné rozlišení síly odporu jsou gumy vyráběny v různých barvách. Progresivní síla odporu jednotlivých barev Vám umožňuje jak postupné zvyšování náročnosti tréninku ( dle Vaší aktuální kondice ), tak postupné zvyšování obtížnosti při rehabilitaci. Jelikož je síla odporu progresivní, přirozená a okamžitá, nedochází zde k nežádoucím účinkům jako při cvičení s klasickými činkami. Cvičení s posilovacími gumami Kine-MAX zvyšuje Vaší kondici, zlepšuje držení těla, posiluje svaly a rovnováhu, minimalizuje tlak na klouby a snižuje riziko zranění.

Varianty:

  • Žlutá ( extra lehká ) 0,64 cm, síla odporu 1 - 8 kg
  • Červená ( lehká ) 1,3 cm, síla odporu 7 - 16 kg
  • Zelená ( střední ) 2,2 cm, síla odporu 15 - 30 kg
  • Modrá ( těžká 3,2 cm, síla odporu 29 - 45 kg
  • Černá ( extra těžká ) 4,5 cm, síla odporu 35 - 55 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cvičební pomůcky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: