HeartStart FRx AED s brašnou

Kód: 861304
Tip
Neohodnoceno
Značka: Philips
ZDARMAZDARMA 48 387 Kč –19 %
HeartStart FRx AED s brašnou
48 387 Kč –19 % 39 146 Kč / ks 32 352,10 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Možnosti doručení

Automatizovaný externí defibrilátor HeartStart FRx Philips, přístroj určený pro široké použití jak ve zdravotnických tak i nezdravotnických zařízeních např. v ordinacích lékařů, na obecních úřadech, různých sportovních zařízeních, bazénech, hotelech, seniorských domech, výrobních i nevýrobních firmách, kinech, sportovištích apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AED Defibrilátor Philips HeartStart FRx slouží jako vynikající doplněk a pomocník k poskytnutí laické neodkladné první pomoci při náhlé akutní srdeční příhodě (poruchy srdečního rytmu).

  • AED byl vytvořen jako velmi účinná pomůcka, která se stala standardní součástí postupů při poskytování neodkladné první pomoci a to především pro laické záchranáře.

  • Přístroj krok po kroku vede zachránce celým procesem pomoci,neboť je vybavený hlasovou nápovědou a grafikou v českém jazyce s jasnými instrukcemi tak, aby umožnil komukoli s minimálními znalostmi provádět bezpečně a kvalifikovaně neodkladnou první pomoc.

  • Automatizovaný externí defibrilátor Philips HeartStart FRx nejprve po umístění multifunkčních elektrod dle jasných obrázků na hrudník pacienta vyhodnotí srdeční aktivitu postiženého a doporučí či nedoporučí provést bifázický výboj (zmáčknout jedno tlačítko).

  • Tento přístoj důrazně upozorní zavolat záchrannou službu a pomocí hlasových příkazů navádí zachránce ke správnému provádění masáže srdce a umělého dýchání dle jednoduché nápovědy.

  • Automatizovaný externí defibrilátor Philips HeartStart FRx jako defibrilátor třetí generace splňuje požadavek na použití nejen pro dospělé, ale i pro děti a to bez nutnosti výměny nalepovacích elektrod, pouze použitím tzv. dětského klíče (není součásní balení - možno dokoupit).

  • Tento systém umožňuje kdykoli defibrilovat dětského pacienta bez časové prodlevy a nutnosti nákupu speciálních dětských elektrod.

  • Defibrilátor FRx je odolný proti vlhku a stříkající vodě, prachu i pádu čímž je schopen pracovat i v extrémnějších prostředích a díky umístění v praktické brašně, která může sloužit i jako malá lékárnička je výborný pro použití v terénu.

  • Přístroj umožňuje archivaci dat a jejich následnou interpretaci hlasově či přenosem do PC.

 

Tento produkt není z důvodu vyšší ceny možné zaslat na výdejní místo Zásilkovny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Defibrilátory
Záruka: 8 let
Hmotnost: 2.89 kg
Expirace elektrod: 2 roky
Životnost baterie: 4 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: