HeartStart FRx defibrilátor s brašnou

Kód: 861304
Akce Tip
1 hodnocení
Značka: Philips
ZDARMAZDARMA 44 390 Kč –10 %
HeartStart FRx defibrilátor s brašnou
44 390 Kč –10 % 39 799 Kč / ks 32 891,70 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Možnosti doručení

Špičkový AED značky Philips využívaný jak ve zdravotnictví, tak např. na obecních úřadech, sportovištích, bazénech, hotelech, seniorských domech, firmách, kinech, obchodních domech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AED Defibrilátor Philips HeartStart FRx slouží jako vynikající doplněk a pomocník k poskytnutí laické neodkladné první pomoci při náhlé akutní srdeční příhodě (poruchy srdečního rytmu).

  • AED byl vytvořen jako velmi účinná pomůcka, která se stala standardní součástí postupů při poskytování neodkladné první pomoci a to především pro laické záchranáře.

  • Přístroj krok po kroku vede zachránce celým procesem pomoci,neboť je vybavený hlasovou nápovědou a grafikou v českém jazyce s jasnými instrukcemi tak, aby umožnil komukoli s minimálními znalostmi provádět bezpečně a kvalifikovaně neodkladnou první pomoc.

  • Automatizovaný externí defibrilátor Philips HeartStart FRx nejprve po umístění multifunkčních elektrod dle jasných obrázků na hrudník pacienta vyhodnotí srdeční aktivitu postiženého a doporučí či nedoporučí provést bifázický výboj (zmáčknout jedno tlačítko).

  • Tento přístoj důrazně upozorní zavolat záchrannou službu a pomocí hlasových příkazů navádí zachránce ke správnému provádění masáže srdce a umělého dýchání dle jednoduché nápovědy.

  • Automatizovaný externí defibrilátor Philips HeartStart FRx jako defibrilátor třetí generace splňuje požadavek na použití nejen pro dospělé, ale i pro děti a to bez nutnosti výměny nalepovacích elektrod, pouze použitím tzv. dětského klíče (není součásní balení - možno dokoupit).

  • Tento systém umožňuje kdykoli defibrilovat dětského pacienta bez časové prodlevy a nutnosti nákupu speciálních dětských elektrod.

  • Defibrilátor FRx je odolný proti vlhku a stříkající vodě, prachu i pádu čímž je schopen pracovat i v extrémnějších prostředích a díky umístění v praktické brašně, která může sloužit i jako malá lékárnička je výborný pro použití v terénu.

  • Přístroj umožňuje archivaci dat a jejich následnou interpretaci hlasově či přenosem do PC.

 

Tento produkt není z důvodu vyšší ceny možné zaslat na výdejní místo Zásilkovny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Defibrilátory
Záruka: 8 let
Hmotnost: 2.89 kg
Expirace elektrod: 2 roky
Životnost baterie: 4 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: