6 důvodů proč nakupovat u nás

Garance seriozního prodejce
Jsme na trhu několik let, vyřídili jsme tisíce objednávek a získali jsme vysoké hodnocení od zákazníků (Certifikát Ověřeno zákazníky na Heureka.cz). K případným reklamacím a výměně zboží přistupujeme seriózně a nehledáme zbytečné výmluvy.
Garance doručení nepoškozeného produktu
Naše statistika mluví jasně, 99% odeslaných objednávek přišlo zákazníkům v pořádku. Vše velice pečlivě balíme a pokud by přece jen došlo při přepravě k poškození, pošleme rychle náhradní díl, nebo nový produkt.
Garance vrácení do 14 dnů od koupě
Pokud se Vám produkt nebude líbit, můžete ho poslat zpátky k nám bez udání důvodu a my Vám vrátime plnou cenu produktu.
Garance bezproblémového fungování výrobku
Na každý produkt je samozřejmě poskytována záruka. Pokud budete mít problém s výběrem nebo použitím produktu, klidně nám zavolejte nebo napište, rádi Vám pomůžeme.
Doručení PPL kurýrem nebo na Zásilkovnu
Balík si můžete nechat doručit kurýrem na vámi zadanou adresu, a nebo pokud nejste přes den doma, nechte si balík doručit do nejbližší výdejní místo Zásilkovny (přes 7000 míst v ČR). Z něho si můžete balík vyzvednout když se Vám to hodí.
Kompletní servis od profesionálů
V našem týmu máme profesionální záchranáře, hasiče a školitele. Nabízíme tak kompletní nabídku služeb od poradenství až po zaškolení odborníkem s mnohaletou praxí.