Respirátor ​​Aura 3M 1863+ FFP3, 20 ks

Kód: 248805
Neohodnoceno
Značka: 3M
3 385 Kč / ks 2 797,50 Kč bez DPH
Skladem (28 ks)
Možnosti doručení

Masky Aura 1862+ a 1863+ FFP2 a FFP3 poskytují účinnou ochranu dýchacích cest ve zdravotnických zařízeních, kde jsou zdravotničtí pracovníci vystaveni polétavým prachovým částicím, netěkavým částicím kapalin a biologickým aerosolům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zaznamenáváme rostoucí počet objednávek na 3M™ částicový respirátor 8825+. Tento respirátor s inhalačním ventilkem nabízí ochranu FFP2 proti střednímu vystavení jemnému prachu a oleji nebo vodním parám, jaké se obvykle vyskytují při práci s cementem, dřevem a ocelí. Respirátory s ventilky - bez ohledu na to, zda FFP2 nebo FFP3 - jsou velmi vhodné pro extrémně jemnou práci s prachy a aerosoly. Pokud jde o ventilky, tyto masky už bohužel nefiltrují výdech nositele masky. Proto velmi jasně zdůrazňujeme respirátory FFP2 a FFP3 s ventilem představují nebezpečí pro osoby v blízkosti nositele masky. Proto by se neměly používat absolutně žádné masky s ventilkem k prevenci Covid-19. V našem případě masky s ventilkem chrání zdravotníky, ale pacient je v případě nákazy u odborného personálu extrémně ohrožen.
Přednosti valve- volných respirátorů Aura 1862+ a 1863+ Aura
• Dual schválen dýchací masky: Osobní ochranné prostředky (OOP) a lékařské přístroje
• Ochrana masky nositele před vzdušnými nebezpečnými látkami a chrání pacienty a životní prostředí tím, že odstraní částice jak z hlediska vdechovaný a vydechovaný vzduch filtrovaný
• Schváleno podle evropské směrnice o zdravotnických prostředcích (93/42 / EEC)

Doplňkové parametry

Kategorie: Respirátory
Záruka: dle podmínek výrobce
Hmotnost: 0.308 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: