Spojovací hadička Gamaplus 1,8 x 450 UNIV sterilní

Kód: 2756
Český výrobek
Neohodnoceno
Značka: STERIWUND
22 Kč / ks 19,60 Kč bez DPH
Ihned k odběru (2 ks)
Možnosti doručení

Hadičky GAMAPLUS jsou určeny k jednorázovému použití při propojení  jedné nebo dvou infúzních  nebo transfúzních  souprav s intravenózní jehlou, dále k propojení dvou krevních konzerv, případně k propojení dvou různých souprav ukončených kuželem negativním a stupňovitým připojovacím kuželem. Slouží také jako univerzální hadičky pro laboratorní a klinickou praxi.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hadička PVC transparentní 1,8 mm, délka 450 mm, zakončení Female Luer Lock/Male Luer.

Spojovací hadičky slouží k propojení více infúzních souprav současně s dalšími komponenty ukončenými kužely Luer Lock jako např. intravenózní jehla.
Prodlužovací hadičky  PVC  slouží jako spojovací hadičky pro lineární  dávkovače při intravenózní nebo intraarteriální  infúzní terapii. Zakončení hadičky na obou koncích kužely Luer Lock umožňuje bezpečné  připojení na standardní  injekční stříkačku určenou pro lineární dávkovač a na intravenózní nebo intraarteriální katetr.
 
Spojovací spirálové hadičky jsou určeny k prodloužení nebo propojení infúzních systémů, které mají Luer zakončení.
 
Spojovací spirálové hadičky s bezjehlovým vstupem jsou určeny k propojení periferního nebo centrálního žilního katetru s dalšími infúzními systémy s Luer zakončením.

Sterilizováno: ethylenoxid (EO)

Doplňkové parametry

Kategorie: Infuze a transfuze
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.03 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: