Timago

32 položek celkem
kolnierz miekki typu schantza
150,40 Kč bez DPH
182 Kč

Jednodílný měkký ortopedický límec SCHANTZ vyrobený z anatomicky profilované pěny zdobený bavlnou. Lehké a pohodlné použití, upevněné a individuálně nastavitelné pomocí suchého zipu. Vyrobeno z materiálů šetrných k pokožce pacienta, propustných pro rentgenové záření.

Kód: TGO-C KS 101/XL-7-5
a opaska stabilizujaca rzepke
Bandáž stabilizující čéšku
Ihned k odběru (3 ks)
347,10 Kč bez DPH
420 Kč

Bandáž stabilizující čéšku se skládá z pásky upevněné suchým zipem a silikonové podložky, která vyvíjí kontrolovaný tlak na vaz čéšky. Vložky na silikonové pelotě provádějí mikromasáž při pohybech v kolenním kloubu, což snižuje bolest. Pás odlehčuje patelární vaz a snižuje sílu m. quadriceps femoris na tibiální úpon.

 

Kód: TGO-C SR 516
a opaska elastyczna stawu kolanowego
202,50 Kč bez DPH
245 Kč

Elastická bandáž kolenního kloubu je vyrobena bezešvým systémem z ortopedické kompresní tkaniny. Anatomický tvar je správně přizpůsoben kolennímu kloubu a ovlivňuje směr komprese a přesnou stabilizaci. Moderní a prostorná tkanina umožňuje volný přístup vzduchu k pokožce pacienta a odvod přebytečného tepla a vlhkosti, což omezuje rozvoj bakteriální flóry.

Kód: TGO-C OSK 515/XL
a opaska elastyczna stawu skokowego
198,30 Kč bez DPH
240 Kč

Elastická bandáž hlezenního kloubu je vyrobena bezešvým systémem z ortopedické kompresní tkaniny. Anatomický tvar je správně přizpůsoben hlezennímu kloubu a ovlivňuje směr komprese a přesnou stabilizaci. Moderní a prostorná tkanina umožňuje volný přístup vzduchu k pokožce pacienta a odvod přebytečného tepla a vlhkosti, což omezuje rozvoj bakteriální flóry.

Kód: TGO-C OSS 612/XL
a opaska elastyczna stawu lokciowego
190,90 Kč bez DPH
231 Kč

Elastická bandáž loketního kloubu je vyrobena bezešvým systémem z ortopedické kompresní tkaniny. Anatomický tvar je správně přizpůsoben loketnímu kloubu a ovlivňuje směr komprese a přesnou stabilizaci. Moderní a prostorná tkanina umožňuje volný přístup vzduchu k pokožce pacienta a odvod přebytečného tepla a vlhkosti, což omezuje rozvoj bakteriální flóry.

Kód: TGO-C OSL 904/XL
a opaska elastyczna stawu nadgarstkowego
347,10 Kč bez DPH
420 Kč

Elastická bandáž zápěstního kloubu je vyrobena z bezešvé ortopedické kompresní tkaniny. Poutko na palec zabraňuje sklouznutí pásky. Anatomicky tvarovaná hliníková výztuha a pružný zpevňující pás stabilizují zápěstní kloub z palmární strany. Moderní a prostorná tkanina zajišťuje volný přístup vzduchu k pokožce pacienta a odvádí přebytečné teplo a vlhkost, což omezuje rozvoj bakteriální flóry. Pásek lze použít na pravou i levou ruku.

Kód: TGO-C OSN 407/XL
kolnierz polsztywny typu florida
FLORIDA krční límec
Ihned k odběru
269,40 Kč bez DPH
326 Kč

Jednodílný polotvrdý ortopedický límec FLORIDA z anatomicky profilované pěny lemované bavlnou a přídavnou výztuhou z PVC. Pohodlné použití, upevněné a individuálně nastavitelné pomocí suchého zipu. Vyrobeno z materiálů šetrných k pokožce pacienta, propustných pro rentgenové záření.

 

Kód: TGO-C KF 106/XL-7-5
kolnierz stabilizujacy z tworzywa sztucznego 79308
Krční límec
Ihned k odběru (1 ks)
343,80 Kč bez DPH
416 Kč

Jednodílný ortopedický límec, stabilizační pro děti nebo dospělé.

Kód: ST-429
a opaska na lokiec tenisisty
Loketní páska
Ihned k odběru (3 ks)
354,50 Kč bez DPH
429 Kč

Odolná a pohodlná ortéza na tenisový loket má popruh, který se zapíná na suchý zip, a silikonovou peletu, která díky řízené kompresi pozitivně působí na svalové úpony a zároveň snižuje tlak na svaly paže. Mikromasáž, kterou umožňují výstupky podložky, příznivě působí na svaly, díky čemuž bandáž tenisového lokte účinně snižuje bolest. 

Kód: TGO-C SL 903
wysoki gorset piersiowo ledzwiowo krzyzowy lumbotim plus 25039
1 340,50 Kč bez DPH
1 622 Kč

Vysoký thorakolumbosakrální korzet - model LumboTim Plus je vyroben z elastické kompresní tkaniny zapínané vpředu na suchý zip, pružných kostic, hliníkových výztuh odlehčujících a stabilizujících páteř a také stahovacího systému, který umožňuje nastavit stabilizační sílu. Výška korzetu je vhodná pro stabilizaci hrudní-bederní-sakrální páteře. Kompresní tkanina umožňuje díky své prostorové struktuře velmi dobrý odvod přebytečného tepla a vlhkosti a zároveň stálý přístup vzduchu k pokožce pacienta.

Kód: LUMBOTIM PLUSXL
gorset stabilizujaco unieruchamiajacy z pasami dociagowymi lumbotim 56903
1 043,80 Kč bez DPH
1 263 Kč

Stabilizační a znehybňující korzet se stahovacími pásky - model LumboTim je vyroben z elastické kompresní tkaniny zapínané vpředu na suchý zip, pružných kostic, hliníkových výztuh odlehčujících a stabilizujících páteř a také stahovacího systému, který umožňuje nastavit stabilizační sílu.
Kompresní tkanina umožňuje díky své prostorové struktuře velmi dobrý odvod přebytečného tepla a vlhkosti a zároveň stálý přístup vzduchu k pokožce pacienta. Výška korzetu je vhodná pro stabilizaci bederní páteře.

Kód: LUMBOTIM/XL
stabilizator stawu nadgarstkowego manutim 31145
ManuTim ortéza na zápěstí
Ihned k odběru (1 ks)
354,50 Kč bez DPH
429 Kč

Ortéza zápěstí slouží k imobilizaci zápěstí v anatomické poloze. Umožňuje plný pohyb v metakarpofalangeálních a interfalangeálních kloubech. Snižuje zatížení zápěstních kostí, kloubních pouzder a šlach. Je vyrobena z prodyšného materiálu s perforací a lehkou hliníkovou dlahou zpevňující a stabilizující zápěstní kloub ze strany dlaně. Použití obvodové stahovací pásky zajišťuje pevné usazení stabilizátoru a bezpečné znehybnění.

Kód: MANUTIM/M
temblak konczyny gornej
Závěs na horní končetinu
Ihned k odběru (5 ks)
222,30 Kč bez DPH
269 Kč

Závěs na horní končetinu je vyroben z prodyšného materiálu a je vybaven hrudním popruhem nastavitelným pomocí přezky a suchého zipu. Pás má měkký polštářek chránící krk před oděrkami a nadměrným tlakem.

Kód: TGO-C OB 304/XL
temblak konczyny gornej typu podwieszka
Závěs na horní končetinu
Ihned k odběru (16 ks)
198,30 Kč bez DPH
240 Kč

Závěs na horní končetinu je závěs se dvěma otvory pro podepření paže. Pás je nastavitelný pomocí suchého zipu. Je vyrobena z měkkého materiálu, který chrání krk před oděrkami a nadměrným tlakem.

 

Kód: TGO-C OB 303
aparat odwodzacy konczyny gornej
963,60 Kč bez DPH
1 166 Kč

Abdukční aparát horní končetiny se skládá z ortopedického závěsu zavěšeného na pásku se suchým zipem, profilovaného 30° abdukčního klínu upevněného na příčném obvodovém popruhu, pěnové koule stabilizující ruku a systému klipů a suchého zipu pro individuální nastavení. Slouží k odlehčení a stabilizaci ramenního kloubu v abdukčním postavení ve frontální rovině a k nastavení předloketních kostí do mezipolohy.

Kód: TGO-C OB 306/XL
a dlugi stabilizator stawu kolanowego z szynami otwarty
od 1 446,30 Kč bez DPH
od 1 750 Kč

Dlouhý stabilizátor kolenního kloubu s otevřenými dlahami je vyroben z pružného materiálu, který má velmi dobré vlastnosti z hlediska propustnosti vzduchu a odvodu vlhkosti, materiál také ovlivňuje udržení stabilní teploty, aniž by docházelo k přehřívání. Stabilizátor je vybaven klíny blokujícími rozsah pohybu ve flexi a extenzi. Polycentrické dlahy stabilizují nestabilní kolenní kloub v laterálním a mediálním směru. Použití přídavných obvodových pásů zvyšuje stabilitu a udržuje správnou polohu. Stabilizátor má anatomický tvar a profilaci v oblasti podkolenní jamky, je k dispozici v otevřené verzi, ve které se jeho spodní a horní část zapínají a regulují suchým zipem. Díky tomu se snadno nazouvá zejména osobám se sníženou pohyblivostí nebo seniorům. Prodloužením stehenní a holenní části se používá u vysokých pacientů a v případech, kdy je potřeba silnější stabilizace.

Kód: TGO-C SK-OD 508/XL
a dlugi stabilizator stawu kolanowego z szynami zamkniety
od 953,70 Kč bez DPH
od 1 154 Kč

Dlouhá kolenní ortéza s uzavřenými dlahami je vyrobena z pružného materiálu, který má velmi dobré vlastnosti z hlediska propustnosti vzduchu a odvodu vlhkosti, materiál také pomáhá udržovat stabilní teplotu bez přehřívání. Ve střední části má otvor s pěnovým kroužkem, který umístí stabilizátor a odlehčí čéšku. Polycentrické dlahy stabilizují nestabilní kolenní kloub v laterálním a mediálním směru. Stabilizátor je vybaven klíny blokujícími rozsah pohybu ve flexi a extenzi. Použití přídavných obvodových pásů zvyšuje stabilitu a udržuje správnou polohu. Stabilizátor má anatomický tvar a profilaci v oblasti podkolenní jamky, je k dispozici v uzavřené verzi, u které jsou jeho spodní a horní části regulovány suchým zipem. Snadné nazouvání, zejména pro osoby se sníženou pohyblivostí nebo starší osoby. Prodloužením stehenní a holenní části se používá u vysokých pacientů a v případech, kdy je potřeba silnější stabilizace.

Kód: TGO-C SK-ZD 506/XL
a elastyczna opaska na lydke
186,80 Kč bez DPH
226 Kč

Elastická bandáž lýtka je vyrobena bezešvým systémem z ortopedické kompresní tkaniny. Anatomický tvar je správně přizpůsobený dolní končetině a ovlivňuje směr stlačení. Moderní a prostorná tkanina umožňuje volný přístup vzduchu k pokožce pacienta a odvod přebytečného tepla a vlhkosti, což omezuje rozvoj bakteriální flóry.

Kód: TGO-C OL 802/XL
a opaska elastyczna na udo tgo c ou 803
185,10 Kč bez DPH
224 Kč

Elastický pás na stehno je vyroben z bezešvého systému ortopedické kompresní tkaniny. Anatomický tvar je správně přizpůsobený dolní končetině a ovlivňuje směr stlačení. Moderní a prostorná tkanina umožňuje volný přístup vzduchu k pokožce pacienta a odvod přebytečného tepla a vlhkosti, což omezuje rozvoj bakteriální flóry.

Kód: TGO-C OU 803/XL
a zelowe kompresy termiczne do terapii cieplem lub zimnem 74603
od 119 Kč bez DPH
od 144 Kč

Gelové obklady jsou vyrobeny z odolného nylonového materiálu, uvnitř kterého je aktivní gel se schopností akumulovat chlad nebo teplo. Obklady se používají v chladové nebo tepelné terapii k potlačení otoků, produkci lymfy a snížení bolesti způsobené zraněním. Obklady jsou určeny k opakovanému použití.

Kód: WB-804
a stabilizator stawu kolanowego z szynami otwarty
od 1 320,70 Kč bez DPH
od 1 598 Kč

Kolenní ortéza s otevřenými dlahami je vyrobena z pružného materiálu, který má velmi dobré vlastnosti z hlediska propustnosti vzduchu a odvodu vlhkosti, materiál také pomáhá udržovat stabilní teplotu bez přehřívání. Stabilizátor je vybaven klíny blokujícími rozsah pohybu ve flexi a extenzi. Polycentrické dlahy stabilizují nestabilní kolenní kloub v laterálním a mediálním směru. Použití přídavných obvodových pásů zvyšuje stabilitu a udržuje správnou polohu. Stabilizátor má anatomický tvar a profilaci v oblasti podkolenní jamky, je k dispozici v otevřené verzi, ve které se jeho spodní a horní část zapínají a regulují suchým zipem. Díky tomu se snadno nazouvá zejména osobám se sníženou pohyblivostí nebo seniorům.

Kód: TGO-C SK-O 504/XL
a orteza stabilizujaca rzepke
619,80 Kč bez DPH
750 Kč

Ortéza stabilizující čéšku je vyrobena z pružného materiálu s velmi dobrými vlastnostmi z hlediska propustnosti vzduchu a odvodu vlhkosti. Ve střední části má otvor s pěnovým kroužkem pro umístění ortézy a odlehčení čéšky. Je navíc vybaven bočními spirálovými vzpěrami zajišťujícími bezpečné a stabilní vedení spoje při jeho ohýbání a rovnání. Anatomický tvar ortézy zajišťuje její velmi dobré přilnutí.

Kód: TGO-C SR 501/XL
a orteza stabilizujaca staw skokowy z wzmocnieniami
524 Kč bez DPH
634 Kč

Ortéza stabilizující hlezenní kloub s výztuhami je vyrobena z pružného materiálu s velmi dobrými vlastnostmi z hlediska propustnosti vzduchu a odvodu vlhkosti. Lehké, boční výztuhy a přídavné pásky zajišťující a zpevňující hlezenní kloub. Ortéza zajišťuje nestabilní kloub v laterálním a mediálním směru prostřednictvím bočních výztuh pokrývajících kotníky. Dodatečné pásky chrání proti posunutí a zkroucení.

Kód: TGO-C STS 602/XL
orteza stawu skokowego 59974
740,50 Kč bez DPH
896 Kč

Ortéza hlezenního kloubu se skládá ze šněrovací boty s bočními výztuhami a systémem pásků chránících proti posunutí a zkroucení. Použití laterálních vzpěr chrání nestabilitu kloubu v laterálním a mediálním směru. Vyrobeno z neelastického materiálu s velmi dobrou prodyšností a vlastnostmi odvodu vlhkosti, díky čemuž poskytuje vysoký komfort používání. Zajišťuje nestabilní kloub v laterálním a mediálním směru pomocí laterálních výztuh pokrývajících kotníky. Dodatečné pásky chrání proti posunutí a zkroucení.

Kód: MALLEOTIM/XL
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 32 položek celkem