Nea International

8 položek celkem
Push Sports bandáž palce
Tip
Push Sports bandáž palce
Ihned k odběru (1 ks)
785,10 Kč bez DPH
950 Kč

Bandáž palce PushSports stabilizuje a chrání střední palcový kloub (MCP1) a nabízí úlevu v případě přetrvávající bolesti v palci v důsledku přetížení nebo vyvrtnutí palce („lyžařský palec“). U ostatních kloubů palce a zápěstí je zachována svoboda pohybu. Tato konstrukčně propracovaná ortéza je spolehlivým nástrojem úlevy od bolesti. Vhodná pro tyto sporty: basketbal, házená, florbal, rugby, lyžování, tenis, volejbal a další.

Kód: P4.10.3.22
Push Sports bandáž zápěstí
Tip
Push Sports bandáž zápěstí
Ihned k odběru (1 ks)
785,10 Kč bez DPH
950 Kč

Bandáž zápěstí PushSports stabilizuje zápěstí a je velmi vhodná pro řešení přetrvávajících bolestí a mírné nestability zápěstí. Bandáž na zápěstí vás zbaví bolesti, stabilizuje zápěstí, ale neznehybňuje kloub, což vám umožní pokračovat ve sportování. Elastický popruh nabízí pohodlnou a individuálně nastavitelnou kompresi. Tato jednoduchá ortéza zápěstí je efektivním pomocníkem pro Vaší léčbu a prevenci opakování úrazů. Vhodná pro tyto sporty: badminton, fitness, golf, gymnastika, házená, florbal, tenis a další.

Kód: P4.10.1.22
Push Sports kolenní bandáž
Tip
Push Sports kolenní bandáž
Ihned k odběru (1 ks)
1 727,30 Kč bez DPH
2 090 Kč

Kolenní bandáž PushSports podporuje stranovou stabilitu kloubu pomocí listových pelot na obou stranách kolena. Ty dokonale stabilizují koleno aniž by mu vnucovaly geometrii pohybu jedno, či dvouosého kloubu. Pohyb do stran je zamezen, zatímco flexe a extenze kolena omezeny nejsou. Kolem kolenní čéšky je umístěna tlaková podložka ve tvaru písmene U, která přispívá k její stabilizaci. Kolenní bandáž PushSports je pohyb neomezující, komfortní a účinná kolenní ortéza vhodná pro Váš sport bez bolesti a omezení. Představuje optimální kompromis mezi mírou podpory dodané kolenu na straně jedné a omezením volnosti a pohodlí z toho plynoucí. Vhodná pro tyto sporty: badminton, basketbal, cyklistika, fitness, fotbal, golf, gymnastika, házená, florbal, rugby, běh, lyžování, tenis, volejbal a další.

Kód: P4.30.1.04
Push Sports kompresní bandáž zápěstí
Tip
405 Kč bez DPH
490 Kč

Kompresní bandáž zápěstí PushSports nabízí kompresi a stbilizaci zápěstí. Hodí se pro případy lehké bolestivosti, jako podpora v případě zvýšené námahy a prevence přetížení. Bandáž zápěstí je snadno použitelná, je tenká a je vyrobena z měkkých materiálů. Díky tomu je velmi pohodlná. Vhodná pro tyto sporty: badminton, cyklistika, fitness, golf, gymnastika, házená, florbal, rugby, tenis, volejbal a dlaší.

Kód: P4.10.2.20
Push Sports kotníková bandáž KICX
Tip
1 363,60 Kč bez DPH
1 650 Kč

Bandáž kotníku PushSports Kicx je vhodná pro návrat k tréninku po zranění kotníku, jako prevence opakovaného vzniku zranění a jako účinná podpora v případě následné nestability kotníku. Ortéza se pohodlně připevňuje ke kotníku a poskytuje komfortní, ale účinný tlak kolem kloubu. Neelastické funkční pásky, které procházejí přes vnější strany kotníku a vycházejí z horní části peloty na jeho vnitřní straně pomáhají vazům stabilizovat kotník a nechávají nárt volný. PushSports Kicx nabízí nejlepší ochranu proti supinačně inverznímu vyvrtnutí kotníku během sportu. Vhodná pro tyto sporty: badminton, fotbal, házená, florbal, rugby, běh, tenis, volejbal a další.

Kód: P4.20.1.22
Push Sports loketní epikondylární páska
Tip
487,60 Kč bez DPH
590 Kč

Loketní Epi páska PushSports je vhodným pomocníkem pro řešení stavů souvisejících s přetížením lokte, jako je tenisový nebo golfový/oštěpařský loket. Loketní Epi páska přitlačí příslušné svaly ke kosti, čímž se uvolňuje napětí úponů šlach těchto svalů na loketní kloub a mírní otřesy na ně přenášené. Tato jednoduchá pomůcka často představuje obrovkou úlevu. Jako vždy i v tomto případě platí, že ďábel (dokonalost) se skrývá v detailu (design, provedení, použitý materiál...). Vhodná pro tyto sporty: bedminton, cyklistika (otřesy při jízdě v terénu), fitnes, golf, florbal, tenis, atletika (hody, vrhy) a další. Čím dál častěji nachází epikondylární páska své uplatnění při řešení problémů s přetížením ruky při práci s počítačem a myší.

Kód: P4.70.1.00
Push Sports ortéza na kotník 8
Tip
Push Sports ortéza na kotník 8
Ihned k odběru (1 ks)
785,10 Kč bez DPH
950 Kč

Bandáž kotníku PushSports 8 nabízí podporu v případě lehkých nebo opakovaných poranění kotníku. Ultratenká kotníková bandáž stabilizuje kotník pomocí popruhů kolem kotníku ve tvaru 8 a nabízí pevnou a pohodlnou kompresi. Komprese kolem kotníku pomáhá plnit vazům jejich stabilizační funkci. Je vhodná pro tyto sporty: badminton, basketbal, cyklistika, fitnes, fotbal, gymnastika, házená, florbal, rugby, běh, lyžování, tenis, volejbal a další.

Kód: P4.20.2.22
Push Sports patelární páska
Tip
Push Sports patelární páska
Ihned k odběru (5 ks)
487,60 Kč bez DPH
590 Kč

Tlaková pelota v patelární pásce PushSports tlačí na patelární vaz a účinně podporuje čéšku. Přirlačením vazu ke kosti tlumí rázy a mírní přetížení jeho úponu. Při každém kroku působí tato jednoduchá pomůcka rovnoměrným tlakem na patelární vaz a uleví od bolesti v oblasti kolem ní. Vhodná pro tyto sporty: badminton, basketbal, cyklistika, fitness, fotbal, golf, gymnastika, házená, florbal, rugby, běh, tenis, volejbal a další.

Kód: P4.30.2.00

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem