Yuwell

Webová stránka značky: Yuwell

Přední světový výrobce zdravotnické techniky. Společnost Yuwell byla založená v roce 1998 a přináší profesionální koncepci péče o zdraví a pokročilé řešení produktů pro každodenní život.

Yuwell má ústředí v Shanghai v Číně. Vlastní sedm center výzkumu a vývoje a pět výrobních základen, které jsou v San Diegu (USA), Tuttlingen (Německo), na Tchaj-wanu, v Pekingu, Šanghaji, Nanjingu, Suzhou a Danyangu. Kromě toho, její reprezentativní kanceláře po celém světě, představují ucelenou síť výzkumu a vývoje, výroby, prodeje a servisu.

Yuwell je po mnoho let číslem 1 na trhu v oblasti péče o dýchací soustavu, kardiovaskulární systém a endokrinní systém.

5 položek celkem
a ssak reczny typu pistoletowego
Ruční odsávačka
Ihned k odběru (4 ks)
1 041,30 Kč bez DPH
1 260 Kč

Ruční odsávačka pistolového typu Yuwell model 7B- 1 je zdravotnický prostředek určený k rychlému odsávání obsahu (tekutin, sekretů) z dutiny ústní a horních cest dýchacích při neodkladné péči.

Kód: 7B-1
a nebulizator inhalator kompresyjny 403t yuwell
1 079,30 Kč bez DPH
1 306 Kč

Nebulizér 403T je nový typ kompresního inhalátoru používaného k léčbě horních cest dýchacích. Jeho úkolem je změnit lék z kapalné formy na aerosol a tím zajistit vysokou účinnost léčby. Zařízení je přenosné, kompaktní, snadno se používá a snadno se přenáší. Pracuje s přestávkami: 30 minut práce a 30 minut přestávka.

Kód: 403T
Bezdotykový teploměr YT-02
Tip
1 390 Kč –45 %
677,10 Kč bez DPH
758,40 Kč

Teploměr nejvyšší kvality uznáván lékaři po celém světě. S elektronickým teploměrem Yuwell změříte teplotu jediným tlačítkem a výsledek získáte za pouhou 1 sekundu!

Kód: YUYUE-YT-2
cisnieniomierz naramienny yuwell ye 660b
YE660B digitální tlakoměr
Ihned k odběru (4 ks)
707,40 Kč bez DPH
856 Kč

Měřič krevního tlaku na paži YUWELL, model YE660B, provádí velmi přesné měření na paži. Obvod manžety tlakoměru je velmi velký, což zvyšuje komfort jeho používání a padne na ruku s maximálním obvodem až 45 cm.

Kód: YE-660B
a nebulizator inhalator siateczkowy mesh yuwell
M102 mesh inhalátor
Na objednání
1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč

Nebulizační síťový inhalátor - YUWELL - vibrační membrána protlačuje tekutý lék mikrometrickými otvory (síťkou), čímž jej mění na aerosol s velmi přesnou velikostí jednotlivých kapiček. Membránový nebulizér je nejmodernějším typem nebulizéru, který je vhodný pro podávání všech druhů léků určených k nebulizaci. Membránový nebulizér je velmi účinný a přesný. Plně využívá dávku léku aplikovanou do inhalátoru, což znamená, že po inhalaci nezůstávají v nebulizéru žádné zbytky léku. Umožňuje inhalování vleže, což v kombinaci s bezhlučným provozem umožňuje inhalaci malého dítěte i během spánku.

výhody:

Kód: M102

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem