AIRFLOW PLUS prášek v hliníkové láhvi

Kód: 251464
Tip
Neohodnoceno
Značka: E.M.S.
od 2 829 Kč / ks od 2 338 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Prášek AIRFLOW® PLUS je první high-tech prášek, který odstraňuje biofilm a čerstvě kalcifikovaný zubní kámen minimálně invazivním způsobem ze všech typů povrchů: skloviny, dentinu, měkké tkáně, náhrad, ortodontických aparátů nebo povrchů implantátů – prášek PLUS má řešení. Molekula na bázi erytritolu umožňuje jedinou indikaci pro supragingivální i subgingivální použití. Prášek PLUS obsahuje chlorhexidin, který z něj činí jedinečný prášek s antimikrobiálními a antibakteriálními vlastnostmi.

Detailní informace

Varianta: 4 x 400 g
Na objednání | 251465
11 073 Kč / ks
9 151,20 Kč bez DPH
Varianta: 400 g
do týdne | 251464
2 829 Kč / ks
2 338 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

DEJTE SBOHEM PLASTŮM!

  • EMS AIRFLOW® PLUS PRÁŠEK je výhradně vyvíjen a vyráběn společností EMS / Dr. Wittman pod neustálou kontrolou vlastními chemickými laboratořemi v Nyonu ve Švýcarsku a Zwingenbergu v Německu.
  • Přelomové chytré prášky v jedinečném a novém designu hliníkových lahví pro rychlé a plynulé doplňování komory na prášek, dlouhodobou udržitelnost a ekologické řešení.
  • JEDINEČNÁ patentovaná směs Erytritolu + CPC pro VŠECHNY klinické případy a VŠECHNY pacienty. Je klinicky prokázáno, že erytritol se svými antimikrobiálními vlastnostmi v péči o ústní dutinu snižuje výskyt zubního kazu, bojuje se zubním plakem a celkově zlepšuje zdraví ústní dutiny (de Cock 2018).
  • Konzervační prostředek CPC je hypoalergenní, zvyšuje všestrannost prášku a poskytuje pacientům neutrální chuť během AIRFLOW® ošetření.
  • Nyní v jedinečném a vysoce kvalitním designu hliníkové láhve (400 g) potravinářské kvality, který zajišťuje skladování bez vlhkosti a snižuje dopad na životní prostředí. Jedna opakovaně použitelná hliníková láhev využitelná dále jako láhev na pití nahrazuje čtyři plastové láhve (480 g) na jedno použití.
  • Hliníková láhev chrání prášek AIRFLOW® PLUS před vlhkostí a naše zákazníky před nelegálními kopiemi.
  • Bez BPA

alu bottle + 4 bottles 16 x 9
Jedna opakovaně použitelná hliníková láhev (400g) v potravinářské kvalitě nahrazuje čtyři plastové láhve na jedno použití (480g). Jakmile je prázdná, stane se pro vaše pacienty dokonalým dárkem jako láhev na vodu!

Nový a exkluzivní hliníkový design

Hliníkový materiál láhve udržuje prášek stabilní, 100% ho chrání před vlhkostí a eliminuje dopad na životní prostředí.
Jak? Hliníkový materiál je přírodní bariéra proti vlhkosti, která poskytuje lepší izolaci, a navíc je hliník zcela recyklovatelný. Dvojí použití, originální design a rozměry se promění v bezpečnou a opakovaně použitelnou láhev na vodu.

Bezkonkurenční systém funkce víčka

Kompletně přepracované a 100% biologicky rozložitelné víčko pro přesný a kontrolovaný tok prášku, který zajišťuje rychlé a plynulé doplňování komory na prášek.

Jak? Design a konstrukce víčka vytváří dokonalou směs vzduchu a prášku, která umožňuje, aby prášek proudil podobně jako kapalina. Víčko eliminuje nerovnoměrné doplňování a prášení pro efektivní a snadné doplňování komory na prášek. Zažijte bezproblémové doplňování práškové komory jako nikdy předtím.

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální čištění zubů
Záruka: dle podmínek výrobce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: