AED Plus TRAINER2 tréninkový defibrilátor

Kód: 8008-0050-17
Neohodnoceno
Značka: ZOLL
19 990 Kč / ks 16 520,70 Kč bez DPH
Na objednání
Možnosti doručení

ZOLL® AED Plus Trainer2 umožňuje instruktorům KPR a první pomoci, aby své studenty nechali vyzkoušet, jaké to je zachránit život s AED Plus. Na výběr jsou čtyři různé, pevné scénáře záchranné akce, nebo je možné celý průběh řídit manuálně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátový dálkový ovládač umožňuje ovládat několik zařízení AED Plus Trainer 2 najednou.

Tímto jednoduchým dálkovým ovládačem může instruktor nastavit scénář záchranné akce a během několika sekund jej poslat do trénovacího AED Plus Trainer 2. Student následně na přístroji stiskne tlačítko ON-OFF a začne s nácvikem. Instruktor poté určí, zda příští analýza srdečního rytmu doporučí výboj, zda byly elektrody správně nalepeny a kdy má Trainer 2 vydat pokyn "PŘITLAČ VÍCE" nebo oznámit "DOBRÁ MASÁŽ".

Jednoduchým stiskem tlačítka pauzy může instruktor celou akci zastavit, promluvit se studentem a znovu začít přesně tam, kde simulovanou záchrannou akci pozastavil.

Protokoly odpovídají standardům Mezinárodního výboru pro resuscitaci (ILCOR) včetně doporučení Americké kardiologické společnosti (AHA) a doporučení Evropské resuscitační rady (ERC) 2015.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové defibrilátory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: