AED Plus defibrilátor

Kód: 20200000101011170
12 hodnocení
Značka: ZOLL
ZDARMAZDARMA
AED Plus defibrilátor
49 999 Kč / ks 41 321,50 Kč bez DPH
Objednáno
Možnosti doručení

Automatický externí defibrilátor ZOLL AED Plus pro poskytnutí neodkladné defibrilace. AED navádí zachránce hlasovými pokyny doplněnými o textové a vizuální instrukce. Kontroluje v reálném čase správnost resuscitace na základě hloubky a frekvence stlačování hrudníku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víc než jen defibrilátor – KPR s dokonalou asistencí.

Pouze 50 % obětí náhlé zástavy srdce bude ihned potřebovat defibrilační výboj, téměř u všech je však nutná kvalitní kardiopulmonální masáž. Defibrilátor od ZOLLu je jediný, který vede zachránce textovými, hlasovými a vizuálními pokyny (funkce Real CPR Help®) a informuje je ihned o frekvenci a hloubce kompresí, aby byla resuscitace kvalitní.

Chytrá investice s nízkými celkovými náklady

Baterie a elektrody mají delší životnost a nevyžadují tedy častou výměnu, což v dlouhodobém výhledu přináší značné úspory a prodlužuje pohotovostní dobu přístroje.

Intuitivní jednodílné elektrody

Při řešení srdeční zástavy je klíčová rychlost zásahu. Elektrody Zoll CPR-D-Padz® mají unikátní konstrukci (jsou v jednom kusu), což zajistí snadnou a přesnou aplikaci a minimalizuje riziko jejich pádu nebo slepení.

Odolná a trvanlivá konstrukce

Během resuscitace jsou defibrilátory často vystaveny drsnému zacházení a extrémním podmínkám. Přístroje Zoll AED PLUS® jsou vysoce odolné vůči prachu a vlhkosti; jejich ochrana proti vniknutí vody a prachu je IP 55, což je jedna z nejvyšších hodnot v oboru. Splňují také požadavky normy IEC 68-2-27 (náraz s přetížením až 100 g) a vojenskou normu USA (Standard MIL 810F).

Varianty a doplňkové funkce ke splnění požadavků vašeho resuscitačního protokolu

ZOLL AED Plus je k dispozici v provedení poloautomatickém (tlačítko výboje je po zjištění vhodného rytmu nutno stisknout manuálně) nebo plně automatickém (defibrilátor výboj po detekci vhodného rytmu aplikuje automaticky).

 

Tento produkt není z důvodu vyšší ceny možné zaslat na výdejní místo Zásilkovny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Defibrilátory
Záruka: 5 let
Hmotnost: 3.5 kg
Expirace elektrod: 5 let
Životnost baterie: 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: