CPR-D Padz elektrody pro dospělé

Kód: 8900-0800-01
Neohodnoceno
Značka: ZOLL
5 129 Kč –2 %
CPR-D Padz elektrody pro dospělé
5 129 Kč –2 % 4 999 Kč / ks 4 463,40 Kč bez DPH
Ihned k odběru (1 ks)
Možnosti doručení

Elektrody ZOLL CPR-D-padz jsou elektrody pro dospělé k defibrilátoru ZOLL AED plus. Elektrody ZOLL CPR-D pads obsahují snímač, který zjišťuje frekvenci a hloubku kompresí hrudníku při nepřímé masáži srdce. Tento snímač je jako součást elektrody ZOLL CPR-D-padz umístěn přímo na hrudníku pacienta mezi dlaněmi zachránce a dolní částí sterna. Jestliže zachránce provádí komprese hrudníku při nepřímé masáži srdce, snímač zjišťuje jejich hloubku a frekvenci a tyto informace přenáší do ZOLL AED Plus. Při použití elektrod ZOLL CPR-D-padz ZOLL AED Plus monitoruje hloubku a frekvenci kompresí hrudníku při kardiopulmonální resuscitaci. Působí jako metronom při KPR, aby tak usnadnil záchrannému týmu dodržovat frekvenci 100 kompresí za minutu doporučenou podle AHA/ERC, přičemž současně hlasově i vizuálně informuje, zda je hloubka komprese správná (5-6 cm pro dospělé pacienty).

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • elektroda se senzorem síly a rytmu dodávaných kompresí při KPR
  • přístroj s touto elektrodou kontroluje správnost masáže (zabudovaný adaptivní metronom vede zachránce ke správnému rytmu a počtu kompresí při KPR)
  • lze použít pro defibrilaci a monitorování EKG
  • pro defibrilátory AED Plus
  • příslušenství: rukavice, dýchací rouška, dezinfekční ubrousek, nůžky, holicí strojek a malý ručník pro osušení pacientovy pokožky

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrody a baterie
Záruka: 5 let
Hmotnost: 0.046 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: